Wielkopolska Skok (upadłość)

1994 rok: ten rok przyjmuje się za datę powstania Wielkopolskiej SKOK. Rok w którym dzięki inicjatywie członków Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność, rozpoczęła działalność Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa działająca przy Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Puszczykowie. Numer nadany wówczas tej Kasie jest do dzisiaj numerem WSKOK.
maj 2000, w  wyniku połączenia czterech kas działających na rynku wielkopolskim: SKOK przy Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Puszczykowie, SKOK działającej w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Poznaniu, SKOK przy Towarzystwie Wspierania Inicjatyw Społecznych Samorządu Pomocniczego na Osiedlu Jana III Sobieskiego w Poznaniu oraz SKOK przy zakładzie EKOPŁYTA S.A. w Czarnkowie - zostaje utworzona jedna wspólna Kasa. Ze względu na obszar działalności i przywiązanie do tradycji  w maju 2000 roku przyjmuje obowiązującą  do dziś nazwę  – Wielkopolska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo- Kredytowa.
2007 - postanowieniem Sądu Rejonowego w Poznaniu, do WSKOK przyłączona zostaje Międzyzakładowa SKOK w Ostrowie Wlkp.  Dynamiczny rozwój Kasy przejawia się  szeregiem nowo otwartych punktów obsługi Klienta, w celu  zwiększenia standardu obsługi, kilka z już działających zmienia lokalizację.

Informacja pochodzi ze strony www.wielkopolskaskok.pl

Adres

Wielkopolska Skok

centrala
ul. Macieja Palacza 13
60-242 Poznań
Infolinia: 801 801 001

Zobacz bankomaty Wielkopolska Skok (upadłość)

Zobacz oddziały Wielkopolska Skok (upadłość)

WYSZUKAJ BANKOMAT

WYSZUKAJ PLACÓWKI / ODDZIAŁY

NEWSLETTER BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Adres e-mail