Twoja Skok

        Opolska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa powstała w roku 1997, a działalność rozpoczęła w 1998 roku, początkowo działając jako SKOK w Zakładach Azotowych Kędzierzyn, największym na terenie Kędzierzyna zakładzie pracy.
        Jednak początki naszej Kasy sięgają roku 1995, kiedy to grupa osób zatrudnionych w sferze budżetowej w Kluczborku postanowiła utworzyć samodzielną, dbającą o interesy swoich Członków instytucję finansową. Przedsięwzięcie to zrealizowano w oparciu o uchwaloną przez parlament Rzeczpospolitej Polskiej ustawę o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych, powołując Międzyzakładową Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową w Kluczborku.
        Podobny cel przyświecał grupie osób zakładających w 1997 roku SKOK w Zakładach Azotowych Kędzierzyn. Dlatego obie Kasy, widząc wspólnotę interesów, postanowiły zjednoczyć się i powołać do życia Opolską Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową.
        Zamierzeniem twórców inicjatywy powołania Opolskiej SKOK było propagowanie idei spółdzielczych kas na terenie województwa opolskiego. Począwszy od 2001 roku działalność Opolskiej SKOK zaczęła rozszerzać się na kolejne województwa. Rok 2002 był początkiem przełomu z punktu widzenia rozwoju Kasy: rozszerzenie działalności poza województwem opolskim i nawiązanie szeregu kontaktów handlowych, które umożliwiły dynamiczny rozwój na nowych rynkach. Obecnie posiadamy rozbudowaną sieć placówek na terenie całego kraju.
        Nasze placówki z powodzeniem obsługują pracowników wielu zakładów pracy różnych branż oraz instytucji. Nasze produkty spotykają się z dużym zainteresowaniem pracowników w istotny sposób uzupełniając ofertę pozostałych instytucji finansowych działających na danym rynku.

Informacja pochodzi ze strony www.twojaskok.pl

Adres

Twoja Skok
centrala
ul. Szkolna 15
47-225 Kędzierzyn-Koźle
Infolinia: 801 311 011

Zobacz bankomaty Twoja Skok

Zobacz oddziały Twoja Skok

WYSZUKAJ BANKOMAT

WYSZUKAJ PLACÓWKI / ODDZIAŁY

NEWSLETTER BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Adres e-mail