SKOKi

Znajdź:

Bieszczadzka SKOK

27.02.1996 odbywa się zebranie grupy inicjatywnej, która zakłada Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową w AUTOSAN S.A. Po dokonaniu rejestracji w Sądzie Gospodarczym w Krośnie w dniu 22.05.1996.

Kasa Centrum

Kasa Centrum jest instytucją działającą w oparciu i wyłącznie na rzecz swoich Członków. Tajemnica sukcesu spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych  tkwi w tym, że zostały stworzone przez ludzi dla ludzi.

Kasa Jowisz (ogłoszenie o upadłości)

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa „Jowisz” powstała  19 września 1994 roku. Po roku przygotowań 24 października 1995 roku rozpoczęła działalność dla swoich Członków.

Kasa Polska (w upadłości od 25.02.2016)

Kasa Polska rozpoczęła działalność 01.03.1994r z inicjatywy społecznej kilkunastu pracowników służby zdrowia. Pierwsze pieniądze pochodziły z depozytów założycieli, kapitał początkowy wynosił 1500 zł .

Kasa Stefczyka

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka powstała w 1993 roku. W pierwszym okresie swojej działalności Kasa miała charakter branżowy.

Kasa Unii Lubelskiej

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. Unii Lubelskiej działa od 1993 roku. Zebranie założycieli odbyło się w dniu 23.11.1993 r. w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie.

Kasa Wybrzeże - upadłość od 23.11.2017

SKOK Wybrzeże powstała na terenie Stoczni Gdańskiej S.A. w wyniku przekształcenia Pracowniczej Kasy Zapomogowo - Pożyczkowej zgodnie z Uchwałą Walnego Zebrania Członków z dnia 4 lutego 1992 roku.

Krakowska Skok

Krakowska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa, rozpoczęła działalność operacyjną 2 stycznia 1995 roku. Założona z inicjatywy KRH NSZZ „Solidarność” w Hucie im. Tadeusza Sendzimira.

Lubuska SKOK

Lubuska SKOK powstała 13 kwietnia 1994r., kiedy to odbyło się Zebranie Założycieli Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo - Kredytowej Pracowników Oświaty i Wychowania w Zielonej Górze (dawna nazwa Lubuskiej SKOK).

Międzyzakładowa SKOK w HPR

Witamy w Międzyzakładowej SKOK w HPR Dąbrowa Górnicza - Kasie, która działa na rzecz mieszkańców Dąbrowy Górniczej i osób zawodowo z nią związanych, oferując im tanie pożyczki gotówkowe oraz wysoko oprocentowane lokaty.

POLECANE

NEWSLETTER BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Adres e-mail