Skok Ziemi Rybnickiej

        SKOK Ziemi Rybnickiej z główną siedzibą w Czerwionce – Leszczynach działa od 1993 roku. Pierwszy punkt poza Czerwionką powstał w 1998 roku, co zaowocowało przekształceniem spółdzielni w wieloodziałową organizację, świadczącą dziś usługi w czterech województwach: śląskim, opolskim, świętokrzyskim i małopolskim.
        Kasa rozwija się dynamicznie. Obecnie należy do niej ponad 37 tys. osób, każdy wstępujący staje się automatycznie jej współwłaścicielem. Pożyczki udzielane są już w 24 punktach kasowych.
        Najwyższą władzą SKOK-u jest zebranie przedstawicieli członków, które powołuje radę nadzorczą, sprawującą bezpośrednią kontrolę i nadzór nad działalnością Kasy. Od 27 października 2012 roku SKOK znajduje się pod opieką Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), która kontroluje i koordynuje pracę Kasy. Organem statutowym, który zajmuje się prowadzeniem bieżącej działalności finansowej, jest zarząd w osobach: prezesa Franciszka Barakomskiego oraz wiceprezesów Katarzyny Jaróg i Jolanty Tkocz.

Adres

Skok Ziemi Rybnickiej
Centrala
ul. 3 Maja 1a
44-230 Czerwionka-Leszczyny

Infolinia: 801 300 803

Zobacz bankomaty Skok Ziemi Rybnickiej

Zobacz oddziały Skok Ziemi Rybnickiej

Dodatkowe informacje

E-SKOK*:

https://eskok.pl/eSkokWeb/login.jsp

* Niniejsza strona zawiera linki lub odniesienia do innych stron. Właściciel strony www.portalfinansowy.info nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich zawartość ani za ewentualne szkody bądź uszczerbki poniesione na skutek korzystania z ich treści, ani nie udziela zapewnień co do aktualności działania linku. Wszelkie linki i odniesienia zostały podane tylko i wyłącznie dla wygody użytkowników niniejszego portalu.

SWIFT NBPLPLPW

Kontakt z doradcą

Imię i nazwisko
E-mail
Treść pytania

WYSZUKAJ BANKOMAT

WYSZUKAJ PLACÓWKI / ODDZIAŁY

POLECANE

NEWSLETTER BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Adres e-mail