Kujawski Bank Spółdzielczy

Kujawski Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Kujawskim liczy już 103 lata, jest spadkobiercą i kontynuatorem działalności Banku Spółdzielczego w Ciechocinku, powstałego w 1909 roku. Zapis o banku w Ciechocinku znaleziono w „Czasopiśmie Spółdzielni Rolniczych” nr 25 z 1937 roku, gdzie w sprawozdaniu o działalności tej placówki za 1936 rok, podany jest rok 1909 jako rok założenia.

Nasi klienci korzystają z bankowości internetowej, służymy także pomocą tym wszystkim podmiotom, które pragną realizować przedsięwzięcia współfinansowane z funduszy pomocowych Unii Europejskiej.

Wyszkolony personel utrzymuje doskonałe kontakty z klientami, poszukującymi najbardziej atrakcyjnych produktów finansowych.

Nowoczesne oprogramowanie oraz permanentnie modernizowany sprzęt komputerowy stanowią podstawowe uzupełnienie kwalifikacji pracowników.

Centrala Kujawskiego Banku Spółdzielczego znajduje się w Aleksandrowie Kujawskim przy ulicy Chopina 3. Oddziały umiejscowione w Aleksandrowie Kujawskim, Bądkowie, Czernikowie, Kikole, Filie w Dąbrowie Biskupiej, Zakrzewie, Wagańcu, Ciechocinku, Chrostkowie, Toruniu, Lipnie i Osięcinach oraz Punkty Kasowe w Nieszawie, Raciążku, Służewie, Lipnie i Aleksandrowie Kujawskim gwarantują naszym klientom sprawną i bezpieczną obsługę klientów.

Informacja pochodzi z: www.kbs-bank.p

Adres

Kujawski Bank Spółdzielczy

centrala
ul. Chopina 3
87-700 Aleksandrów Kujawski
tel.: 54 282 26 34

Zobacz bankomaty Kujawski Bank Spółdzielczy

Zobacz oddziały Kujawski Bank Spółdzielczy

Dodatkowe informacje

SWIFT GBWCPLPP

WYSZUKAJ BANKOMAT

WYSZUKAJ PLACÓWKI / ODDZIAŁY

NEWSLETTER BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Adres e-mail