Banki Spółdzielcze

Znajdź:

ABS Bank Spółdzielczy

Historia ABS Banku Spółdzielczego sięga XIX wieku, kiedy to w 1876 roku na terenie miasta Andrychów założono “Stowarzyszenie Oszczędności i Pożyczek”. Instytucja ta przetrwała do końca grudnia 1923 roku.

Bałtycki Bank Spółdzielczy

Bank powstał 11 stycznia 1946 roku, natomiast działalność operacyjną rozpoczął 1 kwietnia 1946 roku. Bałtycki Bank Spółdzielczy jest najstarszym bankiem na terenie powiatu sławieńskiego.

Bank Spółdzielczy Bank Rolników w Opolu

Dzisiejszy "Bank Spółdzielczy" to prężnie funkcjonująca instytucja zrzeszona w BANKU POLSKIEJ SPÓŁDZIELCZOŚCI S.A. w Warszawie, posiadający placówki w Turawie, Komprachcicach i Opolu.

Bank Spółdzielczy Duszniki

Korzenie dzisiejszego Banku Spółdzielczego Duszniki, sięgają II połowy XIX wieku. To 150 lat temu w Szamotułach, w roku 1866 r. powstał - najstarszy w połączonej strukturze - Bank Spółdzielczy w Szamotułach.

Bank Spółdzielczy Grodków-Łosiów

18 czerwca 1950 roku odbyło się Zgromadzenie ZałożycielskieBank Spółdzielczy w Łosiowie powstał w 1950 roku. Zebranie założycielskie odbyło się dnia 2 lipca 1950 i wzięło w nim udział 28 osób. Spółdzielni pod nazwą Gminna Kasa Spółdzielcza w Grodkowie. 

Bank Spółdzielczy im. Stefczyka w Belsku Dużym

Bank Spółdzielczy im. Stefczyka w Belsku Dużym został utworzony z Filii Spółdzielni Oszczędnościowo – Pożyczkowej (SOP) Grójec.

Bank Spółdzielczy Muszyna - Krynica Zdrój

Jesienią 1884 roku grupa drobnych rzemieślników z Muszyny, broniąc się przed lichwą oraz działając na rzecz utrzymania tożsamości narodowej w zaborze austriackim, powołała samodzielną placówkę kredytową pod nazwą "Kasa Wzajemnej Pomocy Krawców, Szewców i Młynarzy"

POLECANE

NEWSLETTER BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Adres e-mail