Bank Spółdzielczy w Bystrej

Utworzenie 100 lat temu Spółki Oszczędności i Pożyczek było doniosłym wydarzeniem w życiu Wilkowic i okolicznych miejscowości. Świadczyło o dojrzałości naszych przodków, którzy zapragnęli „własne pieniądze powierzyć własnej kasie, na własne potrzeby”.
Z dobrodziejstw istnienia Banku korzystały przez miniony wiek tysiące okolicznych mieszkańców oraz setki przedsiębiorstw i lokalnych organizacji. W organach zarządzających spółdzielnią zasiadali w tym okresie ludzie aktywni i światli, którzy nie bali się ponosić odpowiedzialności za gospodarowanie powierzonym im majątkiem. Profesjonalizm i wysokie kompetencje pracowników dawały natomiast gwarancję rzetelnej i sprawnej obsługi.
            Dziś Bank wkracza w drugi wiek swego istnienia, bogaty nie tylko w kapitał, ale także w tradycję i doświadczenie. Nadal chce być znaczącym elementem lokalnego życia gospodarczego i społecznego, rozszerzać zakres swoich usług, oferować nowe, atrakcyjne i bezpieczne produkty bankowe, pozyskiwać nowych członków i klientów oraz stawiać czoło wyzwaniom, jakie niesie za sobą postęp techniczny i organizacyjny.
            Tak jak dumny jest ze swego dziedzictwa i historii, tak też czyni wszystko, by dumne mogły być z niego przyszłe pokolenia.

Informacja pochodzi ze strony www.bsbystra.i-bs.pl

Adres

Bank Spółdzielczy w Bystrej
ul.Zdrojowa 3
43 - 360 Bystra
e-mail: bsbystra@wp.pl
telefon:0 33 817 13 71
fax: 0 33 817 13 71

Zobacz bankomaty Bank Spółdzielczy w Bystrej

Zobacz oddziały Bank Spółdzielczy w Bystrej

Dodatkowe informacje

SWIFT POLUPLPR

WYSZUKAJ BANKOMAT

WYSZUKAJ PLACÓWKI / ODDZIAŁY

NEWSLETTER BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Adres e-mail